Usuwanie zmarszczek Zielona Góra

mim

Zabieg usuwania zmarszczek jest stosowany z powodzeniem od ponad 20 lat i nie da się zaprzeczyć, że to jedna z najskuteczniejszych metod walki ze zmarszczkami mimicznymi. Krótki, prawie bezbolesny i wyjątkowo skuteczny zabieg pozwala na odzyskanie młodzieńczego wyglądu dosłownie w kilka minut.

Wypełnianie zmarszczek

Według naukowców mięśnie twarzy kurczą się około 15 000 razy dziennie. Mrużenie oczu, śmiech, marszczenie brwi i czoła powodują powstawanie naturalnych zmarszczek już od młodości. Z upływem czasu, kiedy skóra traci jędrność, a włókna kolagenowe nie są już tak elastyczne, zmiany się utrwalają i pogłębiają. Najskuteczniejszą i jedyną metodą, która pozwala zrelaksować mięśnie, a jednocześnie przywrócić twarzy młodzieńczy wygląd, jest zabieg usuwania zmarszczek.

Dzięki krótkiej wizycie w naszym centrum możesz uzyskać naprawdę spektakularne efekty. Redukcja zmarszczek, to jedyna metoda, która pozwala zmniejszyć napięcie mięśniowe i jednocześnie skutecznie wygładzić rysy.

To zabieg, który gwarantuje 100% efektów u 98% populacji.

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu usuwania zmarszczek?

  • Podnosi linię brwi. Doskonale radzi sobie z mięśniem marszczącym brwi, odpowiadającym za powstawanie popularnie zwanej „lwiej zmarszczki”, która nadaje twarzy groźny wyraz. Po iniekcji pozbywamy się bruzdy między brwiami, twarz nabiera łagodnego wyrazu, co odejmuje kilka lat.
  • Wygładza zmarszczki na czole. Całkowicie wygładza zmarszczki poziome na czole oraz kurze łapki, te które powstają w okolicach oczu w wyniku częstego śmiechu.
  • Wygładza zmarszczki wokół ust i w okolicach szyi. Bardzo skuteczny w wygładzaniu zmarszczek wokół ust oraz w okolicach szyi.
  • Ma również działanie prewencyjne. Zmniejsza skłonność do powstawania kolejnych zmarszczek mimicznych.
  • Z powodzeniem stosowany także do leczenia nadpotliwości pach, dłoni i stóp. Jest często jedynym lekarstwem dla osób borykających się z tą nieprzyjemną dolegliwością.

Redukcja zmarszczek Zielona Góra

  • Przy odpowiednio wykonanej iniekcji na czole jest możliwość podniesienia brwi, jeśli zachodzi taka potrzeba.
  • Aplikacja preparatu w okolicy ust może podnieść ich kąciki.

Kto powinien skorzystać z zabiegu redukcji zmarszczek?

Tak naprawdę nie ma określonego wieku, w którym powinno się poddać zabiegowi. Zabieg polecamy każdemu, komu zależy na pięknym i zdrowym wyglądzie twarzy i okolic. Napięta i jędrna skóra są efektem zabiegu usuwania zmarszczek.

Bezpieczeństwo zabiegu

Iniekcja preparatu, który usuwa zmarszczki, to gruntownie przebadana metoda, która przy wykonaniu przez naszych doświadczonych lekarzy jest prawie bezbolesna i bezpieczna. Może być stosowana niemalże u każdego. To jeden z niewielu zabiegów, którego efekty są gwarantowane.