Powiększanie ust Zielona Góra

bru

Zapraszamy na zabieg powiększania ust w Zielonej Górze. Nie każda kobieta może się jednak cieszyć kształtnymi i pełnymi ustami. Nasz specjalista, w trakcie krótkiego zabiegu, pomoże wyprofilować wymarzony kształt, jednocześnie nadając twojej twarzy nowego, atrakcyjnego wyrazu. Powiększanie i korekta ust za pomocą kwasu hialuronowego to zabiegi, które nie tylko poprawią urodę, ale również dodadzą pewności siebie! Pozwól sobie na piękne usta, którymi chwalą się celebryci i celebrytki!

Regularne, ładnie wykrojone i wydatne usta to jeden z najważniejszych atrybutów kobiecej atrakcyjności. To bardzo istotny element twarzy, który skutecznie przyciąga spojrzenia mężczyzn.

Konsultacja przed zabiegiem powiększania ust

Przed samym zabiegiem, wykwalifikowany lekarz zawsze dokładnie obejrzy Twoje usta i zaproponuje takie rozwiązanie, które sprawi, że będą one wyglądać jak najbardziej naturalnie a jednocześnie znacząco poprawią wygląd. Preparaty stosowane w naszym Centrum, to specjalistyczne i gruntownie przebadane środki, które gwarantują bezpieczeństwo zabiegu i długotrwały efekt.

Jaki efekt możesz uzyskać?

  • Dzięki iniekcji kwasu hialuronowego możemy powiększyć usta. Powiększone usta wyglądają seksownie i nie są przerysowane. Twarz dzięki tej drobnej ingerencji odzyska młodzieńczy wygląd, a rysy nabiorą miękkości i łagodności.
  • Modelowanie konturu ust. Jeśli kontur twoich warg z biegiem lat stracił wyrazistość, tutaj również pomoże iniekcja kwasu hialuronowego. Po zabiegu usta będą wyraźniej zarysowane, a okolica wokół nich zostanie lekko wygładzona.
  • Za pomocą wypełniacza możemy podnieść opadające kąciki ust, które powodują, że twarz wygląda na smutną i zmęczoną. Dzięki takiej korekcie buzia będzie wyglądać bardziej pogodnie, a jednocześnie widocznie odmłodnieje.
  • Zabieg daje również możliwość wymodelowania rynienki biegnącej od nosa w stronę ust, która znacząco wpływa na ich kształt.
  • Od zawsze wiadomo, że ludzka twarz jest niesymetryczna. Z reguły drobne asymetrie korygujemy za pomocą makijażu. Kwas hialuronowy pomoże pozbyć się ich i wymodelować usta tak, że zyskają idealną symetrię.
  • Usta po korekcie będą idealnie nawilżone, nie będą pierzchnąć a szminki i błyszczyki będą się doskonale rozprowadzać i dłużej na nich utrzymywać.

W jaki sposób powiększamy i modelujemy usta?

Powiększanie i korekta ust to krótkie zabiegi polegające na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w czerwień wargową oraz bezpośrednio tuż przy niej. Ilość zastosowanego preparatu i rodzaj nastrzyknięć zależy od oczekiwanego efektu. Zabieg jest prawie nieodczuwalny, ponieważ wykonywany jest w miejscowym znieczuleniu. Bezpośrednio po iniekcji może wystąpić lekki obrzęk, który utrzymuje się od kilku godzin do maksymalnie 1-2 dni po zabiegu. Efekty są widoczne od razu i możemy się nimi cieszyć od 6 do 12 miesięcy. Substancja w tym okresie zostaje stopniowo wchłonięta przez organizm. Bardzo istotnym faktem jest to, że kwas hialuronowy, jako składnik naturalnie występujący w ludzkim organizmie i odpowiadający za odpowiednie nawilżenie, jest całkowicie bezpieczny. Jego aplikacja, oprócz widocznej zmiany konturu ust, działa nawilżająco na ten obszar twarzy.

Bezpieczeństwo zabiegu modelowania ust

Zabiegi wykonane przez wykwalifikowanego lekarza są bezpieczne, a ich efekty zadowolą nawet najbardziej wymagające panie.